Політика
«Ми самі будемо битися»: у Порошенка виступили з гучним зверненням до ЄС

Україна як країна, яка заплатила найвищу ціну за свої європейські прагнення, чекає від Брюсселя чіткого сигналу в перспективи приєднання до ЄС.

Про це заявивши заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв у своїй статті «Україна — Євросоюз: скажіть нам, за що ми воюємо», оприлюдненому в Брюссельський виданні EU Observer, передає Укрінформ.

«Ми не просто європейська держава. Ми європейська держава, яка заплатила найвищу ціну за свої законні прагнення. Де ще можна знайти іншу націю, яка жертвує собою заради цінностей, які символізує прапор ЄС?» — пише Єлісєєв.

Реклама

Він нагадав, що сьогодні Україна рухається вперед на своєму шляху інтеграції в енергетичний союз, єдиний цифровий ринок, асоціації з Шенгенською зоною і потенційного приєднання до митного союзу ЄС.

При цьому він наголосив, що сьогодні не тільки Україна, але і партнери в Східній Європі і багато інших країн ЄС страждають від прямої гібридної агресії Росії.

«Ми, українці, не вимагає ЄС воювати за Європу на Донбасі. Ми можемо битися. Але ЄС повинен хоча б чітко сказати, за що ця боротьба», — зазначив Єлісєєв.

Також читають: Україна потрапила до топ-20 за рівнем тeрoризмy, випередивши Судан і Центральну Африку

Крім того заступник голови АП у статті констатує, що українці, як європейська нація, досягли значного прогресу в процесі складних політичних і економічних реформ в умовах протистояння зовнішній агресії сучасних ЗБРОЙНИХ сил Росії.

«Зараз немає часу для сумнівів, умиротворення, півзаходів, а також політики за принципом «чекаємо і спостерігаємо». Ми повинні бути більш амбіціозними, а не пасивними. Будьте сміливим Не йди реальності і чітко назвати агресора. Чого Україна надзвичайно хоче, так це простого сигналу: тільки ви будете готові — ви приєднаєтеся. Завдання України — бути готовою. Завдання ЄС — вирішувати, чи готова Україна, або коли це може статися», — зазначив Єлісєєв.

Він також додав, що така позиція буде надзвичайно важливою для України, при цьому Вона не принесе ніякого негативу для самого ЄС.

Реклама

Реклама