Світ
«Ми проґавили Україну»: на КремльТВ розчарувалися в «братніх народах» (відео)

Українці і росіяни вже давно не є «братніми народами», а виною цьому — державна політика України, яка полягає в «промиванні мізків населення».

Такий сумний висновок зробив заступник голови Комітету Ради Федерації з науки, освіти та культури Сергій Рибаков в ефірі ток-шоу «Час покаже» на пропагандистському «Первом канале».

Програма була присвячена скандалу, який розгорівся навколо українського пілота Олександра Акопова, який наосліп посадив розбитий градом літак у Туреччині. Нагадаємо, українці викрили героя в симпатії до глави МЗС РФ Сергія Лаврова і «русского міра», а Росія, скориставшись ситуацією, запросила його до себе.

Реклама

Гості ток-шоу вирішили все ж не бути дріб’язковими і в загальному обговорити реакцію українського суспільства на важливі події. Як уточнив ведучий Артем Шейнін, пропагандисти дуже уважно стежать за тим, що відбувається в сусідній країні: «Ми уважно стежимо за соцмережами, дивимося важливі програми на українському телебаченні і радіо, намагаємося зрозуміти, що думають українці».

«Ми читали багато-багато коментарів до всього, що відбувається. Ми пам’ятаємо коментарі до Дому профспілок в Одесі. Як там? «Підсмажені колоради»! Ми пам’ятаємо коментарі до нашого літака, що вибухнув у Єгипті. Ми пам’ятаємо коментарі до літака Міністерства оборони, де загинула Ліза Глінка. Може, там люди взагалі звихнулись?… Може, нам такі брати і зовсім не потрібні?» — запитав Шейнін.

Як наголосив сенатор Рибаков, «це коментарі покидьків», які дуже сильно впливають на суспільну свідомість.

Також читають: Відомий український журналіст бореться з хворобою і потребує допомоги

«Фактично вони її формують. Це державна політика. Все зайшло занадто далеко. Можливості із промивання мізків — вони жахливі. У якомусь сенсі ми Україну з нашої російської сторони проґавили. Ми думали, що українці — наші брати, наш найрідніший народ, тому з ними нічого не буде, вони нікуди не підуть. Але за цей час цілеспрямовано формувалася така бридка громадська думка», — сказав він.

Рибаков назвав те, що відбувається «дуже серйозною загрозою і трагедією України» і заявив, що Росія не може до цього ставитися легковажно.

Відзначимо, що під час ефіру на великому екрані весь час демонструвалися «коментарі українців», які ті нібито залишали на сторінці програми в мікроблозі Twitter. Жодного підтвердження національної приналежності коментаторів, звичайно, не було.

Джерело.

Реклама

Реклама