Події
«Мене зґвaлтyвaли!» Чоловік розбурхав мережу інцидентом у метро Києва

Житель Києва Дмитро Щебетюк вразив соцмережі розповіддю про те, як живеться людям з інвалідністю в столиці, зазначивши, що його «публічно зґвaлтyвaли» працівниці метрополітену на станції Арсенальна.

Відповідну заяву Щебетюк опублікував у Facebook.

«Спочатку одна працівниця станції запитала чи потрібна мені допомога. Я відповів, що не треба, сам впораюся. Як з-за спини інша працівниця, посміхаючись до вух перегороджує мені вхід зі словами — А не пущу! І не пускає», — пише він .

Реклама

За словами Щебетюка, після цього прийшла «тітка в помаранчевому жилеті» і почала тягнути його спиною назад до ескалатора.

«Я намагався пояснити, що мені потрібен контроль над ситуацією, хоча б до ескалатора самому доїхати, але їй було все одно. Вона тягнула мене далі. Я ніколи в житті не відчував такої безпорадності. Мою гідність повільно гвалтували на очах купи людей, а я не міг ніяк їй протистояти», — зазначив житель Києва.

«Я не міг нікому дивитися в очі. І це був не сором, а щось гірше. Так я з нею проїхав перший довгий ескалатор. Сильно пригнічений, втекти не встиг. Це повторилося і на другому», — пише він.

Також читають: Під Києвом рoзcтрiляли машину голови організації власників авто: з’явилися фото

Після чого Щебетюк із різкою заявою звернувся до комунального підприємства «Київський метрополітен».

«Що за х…я?! Скільки ви мене ще будете ї..ти?! Легше автостопом по селах, ніж кілька станцій метро в столиці. Ваші правила з надання послуг пасажирам з інвалідністю забирають час і вбuвaють бажання жити»,- написав він.

Відповідне звернення Щебетюка викликало значний резонанс в українському сегменті соціальних мереж. Станом на ранок вівторка, 15 серпня, пост киянина набрав понад 750 лайків, 150 репостів і близько 100 коментарів.

Джерело.

Реклама

Реклама