Цікаво
Медики нагадали, як протистояти грипу

В Україні протягом останніх місяців значно збільшилася кількість хворих на грип. З цієї причини медики нагадали основні способи вберегтися від небезпечної інфекції.

За словами фахівців, перш за все варто забути про шкідливі звички, адже вони суттєво знижують імунітет та збільшують вразливість організму до вірусів.

Медики радять виділити час на заняття спортом (найкраще підійде тренажерна зала або басейн), намагатися частіше бувати на свіжому повітрі.

Реклама

Здоровий сон також відіграє значну роль, тому спати треба не менше семи годин на добу, а також уникати стресів та конфліктів, які можуть негативно позначитися на вашому емоційному та фізичному стані.

Обов’язковим також являється противірусне щеплення та загартовування (купання у крижаній ополонці, обтирання снігом).

Також читають: Що це було? На Полтавщині місцевий житель стверджує, що відзняв у небі НЛО (відео)

Головний чинник, який допоможе вберегтися від хвороб – особиста гігієна. У зимовий період варто частіше мити руки, не забувати також про товари, які ви купуєте у супермаркеті – їх теж треба мити завжди, адже на них накопичується велика кількість бактерій.

Кожного дня треба провітрювати приміщення – це стосується не тільки вашої квартири, а й робочого місця. Свіже повітря та низькі температури здатні краще всього вбивати віруси.

На думку медиків, варто також відмовитися від надмірного вживання лікарських засобів, замінивши їх на вітаміни.

Джерело.

Реклама

Реклама