Події
«Мамо, я ж обіцяв»: Марк Цукерберг вразив мережі несподіваною звісткою
33-річний американський підприємець і засновник корпорації Facebook Марк Цукерберг отримав першу вищу освіту і похвалився дипломом Гарвардського університету.

Відповідний пост з’явився на його особистій сторінці в Facebook.

У 2002 році Марк Цукерберг вступив до Гарвардського університету на факультет психології. Однак, як відомо, навчання майбутній мільярдер не закінчив. З підліткового віку він захоплювався IT-технологіями й успіхи в сфері його хобі незабаром привели до створення найпопулярнішої соцмережі в світі. Турботи і зобов’язання змусили молодого генія кинути навчання на другому курсі.

У четвер, 26 травня, Цукерберг опублікував знімок з батьками, на якому постав у мантії випускника і похвалився дипломом факультету психології Гарвардського університету.

Реклама

«Мам, я ж обіцяв, що повернуся і отримаю освіту», — прокоментував свій пост підприємець.

Всього за 14 годин пост Цукерберга зібрав понад 2 мільйони лайків і десятки тисяч перепостів. Шанувальники засновника Facebook не приховують захоплення.

«Марку, неймовірно! Вітаю! Тепер я можу сказати своїм дітям, що вони повинні отримати освіту, навіть будучи мільярдерами», — написали в одному з коментарів.

Також читають: «Фірташ по-віденськи»: нардепи літали в Австрію на день народження олігарха (фото,відео)

Джерело.

Реклама

Реклама