Політика
Маленька «Голгофа»: Найєм підтвердив, що хоче очолити Нацполіцію

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм підтвердив інформацію про те, що має намір брати участь у конкурсі на посаду керівника Національної поліції України.

Таку заяву політик зробив у інтерв’ю програмі «За чи проти?»

На запитання про плани щодо участі в конкурсі, Найєм відповів: «я думаю, що це дуже відповідальна історія».

Реклама

«Я думаю, що людина, яка піде на цю посаду, це така маленька «Голгофа». Тому що ситуація у країні з громадською безпекою, криміногенна ситуація буде ставити перед ним дуже великі виклики. Чи є у мене таке бажання? Так є. Якщо буде оголошений конкурс і дозволятимуть умови конкурсу, я буду балотуватися».

Водночас депутат не виключив, що може підтримати і іншого кандидата на пост, якщо той, на його погляд, буде більше відповідати даній посаді.

Також Найєм зазначив, що новий глава Нацполіції повинен буде завершити реформу відомства, оскільки «у реформі є прогалини, які просто не можна було передбачити через брак досвіду».

Міркуючи про виклики, з якими зіткнеться шеф відомства, нардеп заявив:

«Наступний глава Нацполіції згідно з контрактом буде управляти поліцією п’ять років. Таким чином, наступний глава Нацполіції буде відповідальним за все, що відбувається у країні в плані громадського порядку і криміногенної ситуації під час наступних парламентських і президентських виборів. А це означає, що вплив на поліцію хочуть мати і президент, і глави політичних партій, і МВС, і уряд — всі політичні кола хочуть бути залучені у цей процес».

На думку політика, боротьба різних владних груп за вплив на відомство може підірвати довіру до поліції і уповільнити її реформування.

Також читають: Савченко може бути використана проти України, – Найєм

Джерело.

Реклама

Реклама