Події
Максакова прокоментувала причетність свого екс-чоловіка Тюріна до вбuвcтвa Вороненкова

Звинувачуваний у вбuвcтві в Києві колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова Володимир Тюрін все ж мав певні мотиви, щоб піти на такий злoчин, але ніколи не зважився б такий крок на території іншої держави, відтак все схиляється до того, що його використали російські спецслужби.

Про це заявила вдова екс-депутата Держдуми Марія Максакова, передає «Гордон».

За її словами, мотиви здійснити злoчин проти Вороненкова в її колишнього чоловіка Володимира Тюріна все ж були, щоправда вони були недостатніми для того, аби вчиняти такі зухвалі дії на території іншої держави.

Реклама

«Так, він ненавидів моє особисте життя, будь-яке, і, безумовно, Денис з ним навіть розмовляти не хотів… Так, зрідка, щодо дітей. Звісно, він його доводив до сказу. Цього заперечувати не можна. Просто цей мотив є недостатнім для того, щоб вбuвaтu. Він просто був для нього дискомфортним, але він нічого не став би робити»,– підкреслює вона.

Водночас Максакова зауважила, що у цій ситуації Тюрін «поєднав приємне з корисним», тобто російські спецслужби використовували його ревнощі до колишньої дружини, щоб помститися Вороненкову.

«Він зробив те, що хотів зробити, але не посмів би зробити без достатніх на те повноважень. Питання в іншому – що вони (російські спецслужби – «24») будуть тепер з ним робити», – зазначає вдова вбuтoгo політика.

Також читають: Колишній чоловік Максакової: Луценко назвав замовника вбuвства Вороненкова

Відтак, як вважає жінка, зараз Тюрін буде говорити, що у cмeртi Вороненкова є винними українські націоналісти, а спецслужби будуть розповідати, що замовником був Тюрін «з особистим мотивом помсти та ревнощів».

«Прес-конференція 9 жовтня не стала для мене сюрпризом. Я з цією пекельною інформацією для себе живу вже останні чотири місяці. Я вважаю, що українське слідство продемонструвало просто видатні результати, тому що залишається тільки гадати, скільки зусиль мали докласти злoчинцi, щоб замести сліди або перешкодити слідству, а може, навіть піти на якісь додаткові хитрощі. Ми весь час приписуємо злочинцям якісь зайві інтелектуальні здібності, але тут все очевидно. Там настільки детально все розкладено… Вони (вбuвцi – «24») залишили такий слід за собою, що просто смішно вже про щось говорити», – додає екс-росіянка.

Реклама

Реклама