Цікаво
Магнітні бурі в квітні накриють Україну: графік геомагнітних збурень і як з ними боротися

У квітні 2017 року магнітні бурі будуть особливо сильними. За весь місяць Україну накриють два сильних сплески геомагнітної активності, які можуть викликати погане самопочуття і навіть вплинути на здоров’я метеозалежних людей. Українські Новини опублікували графік магнітних бур у квітні і розкажуть, як зробити геомагнітні збурення непомітними.

Що це таке? 

Магнітні бурі — це спалахи на сонці, які впливають на магнітне поле землі. Ці спалахи є величезними згустками енергії, які проходячи через космос, створюють коливання магнітного поля планети. А магнітні коливання впливають на наше самопочуття — і не завжди позитивним чином.

Реклама

Графік магнітних бур: 

Перша магнітна буря прийде в Україну вже 1 квітня. В цей день варто побоюватися нервозності, а також на початку квітня підвищена ймовірність аритмій, гіпертонічних кризів та тахікардій.

Друга сильна магнітна буря відбудеться вже 18 квітня. В цей день дослідники очікують піку сонячної активності, і в зоні ризику опиняються всі метеозалежні люди — особливо ті, хто страждає серцево-судинними захворюваннями і підвищеним артеріальним тиском. А також у цей день може спостерігатися поганий настрій, підвищена втома і дратівливість.

Також читають: Від сьогодні в аптеках можна отримати низку безкоштовних ліків

Як боротися з магнітними бурями?

1)Рекомендується зменшити навантаження в період магнітних бур

Причому, як фізичні, так і розумові. Це допоможе нормалізувати тиск і магнітні бурі будуть переноситься легше.

2)Дихальна гімнастика і масаж

Нервозність і стрес — це якраз ті фактори, які посилюють вплив геомагнітних збурень на людину. Щоб їх зняти і розслабитися, найкраще допоможуть дихальні гімнастики, масаж, розслаблюючі ванни і хороший сон.

3)Включіть в раціон більше риби і овочів

Особливо корисними в цей період будуть продукти, що містять селен та природні антиоксиданти. Помідори, болгарський перець, цибуля, часник, цитрусові допоможуть поліпшити самопочуття під час геомагнітних коливань, а риба, мідії і кальмари заповнюють недолік селену в організмі.

Реклама

Реклама