Події
«Люто ненавидять Україну»: інцидент у потязі викликав обурення в мережі

Мережу обурила історія про двох жінок із Донбасу, які ненавидять Україну та очікують приходу «руского міра» до Києва.

Історію про свої попутниця-сепаратистської розповіла користувач Facebook Олена Кетінг.

«21-22 липня їхала в потязі Київ-Костянтинівка в одному купе з двома неосудними дамами. Одна з них (фото нижче, вийшла в Лимані) поїхала до Києва з Донецька 12 років тому, непогано там влаштувалася, люто ненавидить Україну і все українське. В екстазі від нинішнього («ДНРівського») Донецька, регулярно його відвідує «погуляти, тому що там чисто, красиво і нарешті порядок навели, коли вже до Києва дійдуть», — розповіла вона.

Реклама

За словами Олени, одна з попутниць впевнена, що «тільки в «ДНРії» у дітей є майбутнє без фашизму, все дешево, все забезпечені роботою, наркоманія і алкоголізм переможені».

«Друга, жінка старшого віку, з Соледара (на одному фото майнула) активно підтримувала співрозмовницю, ненавидить Україну не менше», — додала вона.

Коментатори, в свою чергу також обурилися антиукраїнської позиції пасажирок, порадивши автору розповіді звернутися в СБУ. Деякі констатували, що подібні персонажі зустрічаються досить часто.

Також читають: «Її лише гроші за Іринку цікавили, а дівчина була, як наймичка», – брат батька вбuтої тернопільської випускниці про її опікунів

Джерело.

Реклама

Реклама