Політика
Ляшко назвав Саакашвілі політичним «лузером»

Головний радикал України Олег Ляшко прокоментував гучну відставку Міхеїла Саакашвілі з посади губернатора Одеської області.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Баба з воза – кобилі легше. Те, що політичний лузер Саакашвілі пішов у відставку – єдина можливість для нього хоч як-небудь зберегти обличчя», – йдеться у дописі Ляшка.

Реклама

Також радикал поставив під сумнів роботу Міхеїла Саакашвілі в області. Він не впевнений, чи міг би глава Одеської ОДА подати звіт щодо своєї роботи.

«Чи готовий Саакашвілі відзвітувати публічно за свою роботу? Навряд. Бо немає про що звітувати. У свідомості Саакашвілі наша країна, очевидно, була лише трампліном для повернення у велику політику в Грузії. Він готувався до повернення. І сам це підтверджував», – вважає нардеп.

За словами Олега Ляшка, Саакашвілі намагається конвертувати свою «відомість та впізнаваність у політичний капітал в українській політиці». Але, на думку радикала, губернатора спіткає чергове фіаско.

«Радикальна партія вимагає від Президента Порошенка не приймати відставку Саакашвілі, поки він не відзвітує про свою роботу на посаді голови Одеської ОДА. Досить тримати українців за дурнів»,
– наголосив він.

Також читають: Дві сукні на сім років: оприлюднено новий «товарний кошик» для українців

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag