Події
Луценко і Найєм влаштували cyтичку через «героя» Саакашвілі: з’явилося відео

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та народний депутат Мустафа Найєм посперечалися через екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі.

Сутичка сталася в кулуарах форуму Ялтинської стратегії у Києві. Відео на своїй сторінці в соцмережі Facebook розмістив журналіст Сергій Щербина.

Так, генпрокурор почав дорікати Найєма в тому, що той допомагав Саакашвілі прориватися через кордон замість того, щоб законно оскаржити позбавлення українського громадянства. Більш того, Луценко стверджує, що саме Найєм був одним із тих, хто радив екс-губернатору Одеської області незаконно повернутися в Україну.

Реклама

«Юрію Віталійовиче, у вас є докази, що я щось радив? Ходімо до суду. Ви обманюєте», — звернувся до генпрокурора нардеп.

Під час суперечки Луценко наголосив, що не вважає себе ворогом Саакашвілі.

«Але він повинен подати юридичну заяву в суд. А команда Саакашвілі до цих пір не може знайти на це часу», — зазначив генпрокурор.

У відповідь на це нардеп заявив, що справа екс-голови Одеської ОДА — політична.

«І ви, як генеральний прокурор, виявилися в цій історії як жертва. Це не ви ініціювали, але ви змушені захищати це. Це неправильно. І це кармічно неправильно для людини, яка сідала у в’язницю саме з політичних мотивів», — наголосив Найєм.

Після цього Луценко продовжив наполягати, що питання Саакашвілі необхідно вирішувати юридичним шляхом.

«Я не політик. І мені теж не подобається як виборче наділення громадянством, так і виборче його позбавлення. Але як генеральний прокурор я стверджую, що єдиний метод — не на полі фізичного прориву кордонів і побиття прикордонників, а в подачі заяви в суд. Якби він це зробив, то у нього були б сильніші позиції», — заявив генпрокурор.

Реклама

Реклама