Політика
Литва полегшує умови працевлаштування для іноземців, аби привабити українців

Уряд Литви вирішив полегшити працевлаштування деяких фахівців з третіх країн, у зв’язку з чим в країні сподіваються на приїзд більшої кількості фахівців з України. Про це прем’єр-міністр Саулюс Скверняліс заявив в четвер в інтерв’ю радіостанції «Ziniu radijas», повідомляє Укрінформ з посиланням на DELFI.

«Якщо дивитися на статистику останніх років, то люди тих професій, про які ми говоримо, приїжджають з України. Я вважаю, що ми бачимо той же процес в сусідній Польщі.

Там ситуація ліберальніша. За нашими даними, так декілька десятків тисяч українців, які успішно інтегрувалися в трудовий ринок, створюють додаткову вартість і дозволяють бізнесу розвиватися», — заявив прем’єр.

Реклама

Також читають: Прем’єр Польщі після ДТП доставлена вертольотом в Військовий інститут медицини у Варшаві

За його словами, уряд, полегшуючи працевлаштування іноземних фахівців, створив достатні запобіжники для того, щоб не постраждало зростання зарплат місцевих жителів.

Як відомо, в середу литовський уряд схвалив список професій для полегшеного порядку працевлаштування іноземних фахівців в деяких сферах. Ці положення діятимуть щодо приїжджих не з країн Євросоюзу. Усередині самого співтовариства усі його громадяни можуть працювати в іншій країні без дозволу.

Джерело.

Реклама

Реклама