Цікаво
Літній час-2017: коли в Україні переводять годинники і як пережити перехід на «літній режим»

Ось і настала довгоочікувана пора — весна, а значить, скоро прийде час переводити годинники на «літній режим». Жителям України знову доведеться звикати до нового режиму — вставати і лягати на годину раніше.

Коли переводити годинник?

В 2017 році перехід на літній час відбудеться у ніч з 25-го на 26-е березня. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед в 3:00 ранку.

Реклама

Це означає, що вставати і лягати спати з цього моменту доведеться на годину раніше.

Як пережити перехід на літній час?

Багато людей, важко переносять весняний переведення стрілок на 1 годину вперед. На нашому самопочутті, крім забраного години, також негативно позначається пережита зима, зниження імунітету, нестача вітамінів.

Адаптація до нового часу у кожної людини відбувається по-різному і в середньому становить 2-3 тижні. Щоб переведення годинників не спричинило проблеми зі здоров’ям, намагайтеся поступово перейти на новий режим дня, щоб встигнути підготуватися.

Також читають: Без української мови в нас буде вічний Путін: повний текст блискучої промови Малковича (відео)

У цьому допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, зниження навантаження та скоригований режим харчування. Дайте вашому організму пристосуватися до нового розпорядку дня. Особливо це актуально для літніх людей і тих, хто страждає від захворювань серцево-судинної системи.

Виключіть з раціону жирну і гостру їжу, не налягайте на солодощі. В цей час року майже відсутні натуральні овочі з вітамінами, тому не зашкодять вітаміни в таблетках.

Деякі медики рекомендують у цей період пити зелений чай. А також постарайтеся більше висипатися і при можливості — не нехтуйте денним сном.

Джерело.

Реклама

Реклама