Події
«Листи щастя»: клієнти ПриватБанку отримали небезпечні повідомлення

На електронні пошти клієнтів ПриватБанку могли надійти «листи щастя» з вірусом, який загрожує пошкодженням ПО. Крім того, хакери можуть вкрасти персональні дані. Про це на своїй сторінці в Facebook написала представник прес-служби державного ПАТ «Приватбанк» Інна Музичук.

«2. березня відбулася масова розсилка спаму електронною поштою українців від імені ПриватБанку. Листи були надіслані користувачам із доменним ім’ям ***.ru і ***. сom.ua. У листах — вірус! Будьте обережні: в жодному разі не можна переходити за посиланнями, завантажувати або встановлювати файли з листа. Це може призвести не тільки до пошкодження програмного забезпечення, але і до втрати персональних даних»,- зазначила співробітник держбанку.

Також читають: Офіційно: Насірова затримали у «справі Онищенка»

Реклама

У ПриватБанку нагадують, що пошта, з якою приходить інформація від банку, завжди закінчується на @privatbank.ua або @pbank.com.ua.

«Фейкові листи мають певний шаблон змісту: вітання клієнта, повідомлення про відкриття нового рахунку і прохання перейти за посиланням для ознайомлення з ним. Крім побажань гарного дня та інших атрибутів лояльності до клієнта, лист містить телефон для нібито дзвінків із-за кордону», — звернула увагу клієнтів банку Інна Музичук.

Джерело.

Реклама

Реклама