Економіка
Лікар і медсестра «первинки» будуть отримувати до 25 тис. грн на місяць, — МОЗ
Міністерство охорони здоров’я України розрахувало вартість надання послуг первинної медичної допомоги і порівняло витрати з розміром пропонованого тарифу на відповідні послуги.

Ці дані містяться у фінансово-економічному обґрунтуванні законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який переданий на голосування до Верховної Ради. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства охорони здоров’я.

За інформацією заступника міністра охорони здоров’я України Павла Ковтонюка, розрахунки показують, що за поточного мінімального фінансування первинної медичної допомоги медична практика, яка обслуговує 2000 пацієнтів (лікар, медсестра), буде отримувати середній прибуток в обсязі 35 000 грн на місяць. Розрахунки необхідних витрат, пов’язаних з виконанням галузевих вимог на рівні первинної медичної допомоги показують, що максимальна сума, яку повинен витратити такий суб’єкт на діагностичні тести, витратні матеріали та амортизацію обладнання, становитиме 9081 грн на місяць. Таким чином, обсяг коштів для оплати заробітної плати та інших поточних витрат становитиме в середньому 25 919 грн на місяць.

Також читають: МЗС роз’яснило нюанси безвізового режиму для українців

Реклама

Ось розрахунок вартості надання послуг первинної медичної допомоги, пов’язаних із виконанням галузевих вимог:

За даними МОЗ, у разі внесення змін до Державного бюджету-2017, вартість послуг буде збільшена)

Джерело.

Реклама

Реклама