Події
Крутіше Калашникова: в Києві показали новий український кулемет

Українські виробники зброї представили новий кулемет КТ-7,62, який перевершує за своїми характеристиками відомий кулемет Калашникова.

Зразок цього озброєння був представлений на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», що проходить в Києві, — передає кореспондент «Обозревателя».

Як пояснив представник компанії-виробника, основна відмінність кулемета від кулемета Калашникова полягає в додатковій спеціальній обробці ствола, що істотно збільшує його термін експлуатації, а також дещо зменшує вагу зброї.

Реклама

«Додаткова обробка ствола надає йому живучості та зносостійкості. Ми використовуємо карбонітрацію — обробку ствола спеціальними солями при температурі 580-680 градусів», — сказав експерт.

За його словами, за рахунок такої обробки кулемет стає менш вибагливим до зовнішніх впливів, і його можна використовувати в польових умовах.

Крім того, ствол стає більш зносостойким. «Основна проблема кулеметів Калашнікова полягала в стволах, тому що вони були не живучі. Максимум після 25 тисяч пострілів було необхідно міняти ствол, тому що вже після 10-12 тисяч пострілів діаметр проходження кулі збільшувався і, відповідно, погіршувалася точність попадання. Наші стволи ідуть на 30 тисяч пострілів і більше», — запевнив експерт.

Він також повідомив, що українська розробка дещо легше класичного кулемета Калашникова, оскільки «там немає хрому».

Нагадаємо, виставка «Зброя та безпека» проходить в Міжнародному виставковому центрі в Києві по Броварському проспекту, 15, і відкрита для відвідувачів 11-12 жовтня з 10 до 18 години, 13 жовтня — з 10 до 16 години. Вартість вхідного квитка — 40 гривень.

На виставці також представлена самохідна артилерійська установка Krab виробництва Польщі

Реклама

Реклама