Події
«Крим — Росія, винна Україна»: Вересень пояснив свій вчинок у прямому ефірі

Телеведучий Микола Вересень вибачився перед глядачами за те, що під час прямого ефіру облив свого гостя скандального проросійського політолога Олександра Семченка.

У зв’язку з інцидентом ведучий записав відеозвернення.

Свій вчинок Вересень пояснив бажанням перервати 10-хвилинний монолог свого гостя.

Реклама

«Програма, яку я вів, просто була на межі зриву і зникнення з ефіру. Людина просто говорила, говорила і говорила… слова, які мені, та й багатьом українцям, не подобалися, про те, що росіяни не нападали, Крим російський, що винна Україна, а не сепаратисти. Для того, щоб все це вгамувати я вилив воду, щоб людину заспокоїти», — заявив ведучий.

Разом із тим Вересень наголосив, що трактувати його поведінку можна з двох сторін.

«Перша — якщо ця людина (Семченко. — Ред.) прийшов із метою скомпрометувати Вересня, і якщо ця провокація буде показана на російських каналах, то винен я, оскільки піддався на провокацію. Я прошу пробачення у телеглядачів. Але якщо ця людина прийшла свідомо, а не провокаційно, має просто таку позицію й істерику, то я не вважаю себе винним. Я просто виконував обов’язки ведучого — заспокоїти й охолодити атмосферу в студії. Кому яке моє пояснення подобається — нехай бере собі його на озброєння», — підсумував Вересень.

Також читають: «Ах ти, пєтушок!» Відомий телеведучий України облив гостя водою в прямому ефірі (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама