Політика
Король Нідерландів зізнався, що 20 років працював пілотом пасажирських літаків інкогніто

Король Нідерландів Віллем-Олександр розповів в інтерв’ю газеті Telegraaf, що 21 рік таємно працював пілотом пасажирських суден і про нього ніхто не дізнавався. Монарх керував як невеликими бортами, так і лайнерами.

Монарх зізнався, що протягом 21 року мінімум два рази в місяць здійснював рейси усередині країни в якості пілота. За його словами, пасажири його ніколи не впізнавали, бо він їм не представлявся і завжди був одягнений у форму співробітника авіакомпанії.

Віллем-Олександр зізнався, що це був фантастичний досвід. Спершу він керував пасажирськими літаками голландської компанії Fokker, якою користуються в основному європейські бізнес-туристи, але потім перевчився на пілота Boeing 737, не переставши літати навіть після коронації в 2013 році.

Реклама

Також читають: Скільки грошей потрібно мати, щоб в’їхати до ЄС: вимоги кожної країни

Король відзначив, що його впізнали всього пару раз по голосу, коли він представлявся пасажирів по гучномовному зв’язку, не називаючи титулу, додавши, що після терактів 11 вересня побачити пілота стало взагалі практично неможливо, так як двері в кабіну стали замикатися.

Король Віллем-Олександр, історик за освітою, зайняв престол в 2013 році. Оскільки Нідерланди є парламентською монархією, він керує не одноособово, а спільно з міністрами формує уряд, який приймає законодавчі рішення.

Джерело.

Реклама

Реклама