Події
Конфлікт у Сирії: стало відомо про зустріч сина Трампа із проросійськими експертами

Син новообраного президента США Дональд Трамп-молодший у Парижі провів переговори із експертами, які дотримуються російської позиції у питанні щодо врегулювання конфлікту в Сирії.

Про це пише 112 Україна з посиланням на The Wall Street Journal.

Зустріч нібито відбулася ще 11 жовтня у готелі «Рітц». Серед експертів були бізнесмени і політики, а також дипломати, які налаштовані на співпрацю з Російською Федерацією при врегулюванні конфлікту в Сирії.

Реклама

Творцем такої експертної групи називають главу французького «Центру політичних і міжнародних відносин» Фаб’єна Бауссара та його дружину Ранду Кассіс, яка часто приїжджає до Москви у якості лідера помірної опозиції, і визнає Башара Асада. Вони вважають, що закінчення війни у Сирії можна домогтися тільки за участю Асада. Такої позиції дотримується і Москва. У матеріалі The Wall Street Journal наголошується, що Кассіс підтримує Кремль.

Також читають: У МЗС заявили про напад на Національний культурний центр України в Москві (відео)

Крім того, коментуючи зустріч для видання, Кассіс запевнила, що розповіла Трампу-молодшому про важливу роль Росії на Близькому Сході, а той, за її словами, проявив себе як прагматичний і гнучкий політик.

Зустріч підтвердила і радник нового глави Білого дому Кельянне Конуей, хоча і не згадала про розмову із Кассіс.

За інформацією видання, на зустрічі у готелі «Рітц» були зокрема і колишній президент Туреччини Абдулла Гюл, екс-генсек ООН Кофі Аннан, а також Джеймс Рубін, який колись працював прес-секретарем Держдепу ООН.

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag