Шоу-бізнес
Кондратюк вказав на недоліки Нацвідбору «Євробачення-2018»

Ні в 2017, ні в 2018 році учасники Національного відбору на «Євробачення» від України не представили пісню, яка могла б конкурувати з композицією Джамали «1944», яка перемогла на пісенному конкурсі в 2016 році.

Такою думкою з «Обозревателем» поділився український композитор і телеведучий Ігор Кондратюк, який відвідав у суботу, 17 лютого, другий півфінал Національного відбору.

«Другий півфінал вийшов цікавіший, ніж перший, хоча в першому теж були виконавці, чиї пісні мені сподобалися», — зазначив Кондратюк.

Реклама

Своїми фаворитами продюсер назвав співака MELOVIN і групу Mountain Breeze.

«Хоча все, що я чув у першому і другому півфіналах, було дещо сиро. Тобто такої потужної пісні, як у останньої нашої переможниці (Джамали — Ред.), немає. І в минулому році не було. Ну а так мені подобаються MELOVIN і Mountain Breeze. Можливо, ще TAYANNA, але і її пісня, як на мене, звучить трохи дивно», — додав він.

При цьому Кондратюк пояснив, чому не вважає, що пісня Джамали перемогла завдяки тематиці Криму або нібито політичному підтексту, на що неодноразово вказують інтернет-критики після перемоги співачки в Стокгольмі.

«Ні, це не політика, просто в цій пісні була історія», — наголосив продюсер.

Нагадаємо, в суботу, 17 лютого, в Україні відбувся другий півфінал Національного відбору на «Євробачення-2018», який транслювався телеканалами СТБ і UA: Перший. За підсумками у фінал пройшли MELOVIN, TAYANNA і KADNAY.

Реклама

Реклама