Економіка
Комунальники знайшли спосіб, як збільшити суму в платіжках за опалення на 500 гривень
Багатьом українцям вже прийшли платіжки за лютий. Хоча друга половина місяця була досить теплою, на суми в платіжок за опалення це мало вплинуло. Чому так вийшло, пишуть «Вести».

Так, в Дніпрі мешканцям будинку за адресою Запорізьке шосе, 68, рахунки за тепло прийшли ще більші, ніж за холодний січень, в середньому на 500 грн. Господарі двокімнатної квартири повинні заплатити близько 2000 грн., а трикімнатної — 3000 грн.

У Києві на бульварі Давидова жительці трикімнатної квартири прийшла платіжка на 1300 грн, а в січні сплачували 1500 грн. Така різниця дуже маленька, як для теплого і короткого лютого.

«А нам за 76 кв. м прийшов рахунок на 3100 грн, точно такий, як і за січень. Рахують як хочуть, і нічого їм не доведеш», — розповіла Вікторія Святова.

Реклама

Як пише видання, тепер комунальники придумали новий спосіб, як заробляти на мешканцях, які встановили лічильники у квартирах.

Також читають: Як в Україні уріжуть субсидії: зміни грядуть вже в травні

«Мій лічильник нарахував 750 грн за три батареї в квартирі. А мені накинули у «Київенерго» ще 500 грн за опалення місць загального користування в коридорі. Але ж за коридор платять всі, значить, сума повинна бути значно менше. Я платити не збираюся. А будуть наполягати, буду платити 2 грн. Начебто, і не відмовляюся, а платежі розтягну років на тридцять», — каже киянин Роман Сабодаш.

«Ми вже підпису в будинку збираємо з приводу цих загальних місць в будинку. Таке враження, що там має бути натоплено, як у пеклі. А насправді там батареї ледве дихають. Це просто хитрість комунальників — доплачуємо за тих, хто не платить, і за тих, хто економить»,- розповіла харків’янка Жанна Коваленко.

Джерело.

Реклама

Реклама