Політика
Компанію Google змусять зняти санкції з Криму

Через мирову угоду з Федеральною антимонопольною службою Росії, яка передбачає роботу магазину додатків Google Play на території всієї РФ, компанія Google буде змушена зняти санкційні обмеження з Криму.

Про це повідомляє газета «Известия».

Згідно з угодою із ФАС РФ, компанія Google погодилася надати всім росіянам можливість самостійно вибрати пошукову систему на гаджетах з операційною системою Android.

Реклама

«Для пристроїв, які перебувають в обігу на території РФ, Google розробить вікно вибору, яке при черговому оновленні надасть користувачам можливість вибору пошукової системи за замовчуванням», – зазначив заступник керівника ФАС Олексій Доценко.

Також читають: Курс валют на 27 квітня: долар і євро продовжують дешевшати

У відомстві уточнили, що угода діє на всій території Росії, зокрема і в анексованому Криму. Тож якщо Google ігноруватиме кримчан – це може дійти до суду, в результаті якого на компанію можуть накласти штрафні санкції.

«Щоб дотриматись вимоги угоди ФАС, Google зобов’язана визнати Крим російським і дати можливість жителям півострова вибрати пошукову систему»,– сказав директор по проектній діяльності Інституту розвитку інтернету Арсеній Щельцін.

Джерело.

Реклама

Реклама