Економіка
Коломойський розповів, куди зникли мільярди з «Приватбанку»

Колишній акціонер «ПриватБанку» Ігор Коломойський прокоментував розслідування, в якому стверджувалося, що незадовго до націоналізації з банку були виведені 110 мільярдів гривень на рахунки понад 30 фірм, більшість з яких мають ознаки фіктивності.

У коментарі для ТСН він пояснив, що гроші насправді з банку не виводилися, а цими коштами погасили кредити попередніх позичальників.

«У рамках реструктуризації кредитного портфеля їх видали компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників. Тобто, гроші залишилися в банку», – наголосив оліграх.

Реклама

Проаналізувавши список фірм-боржників, кожна з яких винна тепер вже державному «ПриватБанку» від півмільйона до майже п’яти мільярдів гривень, журналісти виявили, що ці юрособи не ведуть реальної господарської діяльності, мають в уставному капіталі в середньому не більше 1000 гривень, а їхні засновники та директори – це люди, що не мають стосунку до бізнесу.

Водночас журналістам програми «Схеми» колишні акціонеріи банку – Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов – коментувати виведення коштів – відмовилися.

Також читають: Глава «Нафтогазу» на службовому Mercedes протаранив джип і втік

Дивіться повне розслідування програми антикорупційних розслідувань «Схеми»:

Джерело.

Реклама

Реклама