Політика
Коли почне діяти заборона «Вконтакте», «Однокласники» та «Яндекса»: назвали дату

Заборона доступу до соціальних мереж «Одноклассники» і «ВКонтакте», а також до «Яндексу» в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Указ президента України №133/2017 від 15 травня про введення у дію рішення РНБО про блокування соцмереж «Вконтакте» та «Однокласники» та інших російських ресурсів на території України підлягає оприлюдненню не пізніше як у 15-денний строк після підписання.

Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень «Офіційний вісник Президента України», газета «Урядовий кур’єр».

Реклама

Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

Також читають: Made in UA! П’ять українських соцмереж, які варті вашої уваги

Перелік сайтів, які потрапили під заборону на території України

                                                                Перелік сайтів, які потрапили під заборону на території України

                                                 Перелік сайтів, які потрапили під заборону на території України

Зокрема, нові санкції проти Росії передбачають блокування доступу до таких популярних соцмереж, як «ВКонтакте» і «Однокласники». Також доступ буде заблоковано до всіх сервісів «Яндекса» – «Яндекс.Деньги», «Яндекс.Новини», «Яндекс.Пошта», Метро, Каса, Календар, Кинопоиск, Авіа, Веб-майстер, Відео, Погода, крім головної сторінки «Яндекса».

Під санкції потрапляють і «Mail.Ru Group», сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb. Також буде заблоковано активи, заборону на транзакції і мовлення російських телекомпаній: «ТВ Центр», РБК, ВГТРК, «НТВ-Плюс», «Зірка», ТНТ, РЕН, ОТР.

Загалом, у санкційному списку опинилось 468 юридичних та 1228 фізичних осіб. Термін санкцій для юридичних осіб продовжується терміном на 1-3 роки, для фізичних – терміном на 1-5 років, а також – безстроково.

Також читають: НАТО: Блокування російських сайтів в Україні – це питання безпеки, а не свободи слова

Джерело.

Реклама

Реклама