Економіка
«Київстар» підвищив тарифи через 4G

Найбільший український мобільний оператор «Київстар» запровадив нову лінійку тарифів на мобільні послуги. Підвищення відбулось через запуск 4G.

Про це заявив президент «Київстару» Петро Чернишов в інтерв’ю «Економічній правді».

За його словами, в середньому тарифи подорожчали на 10 гривень.

Реклама

«Вже вийшла нова лінійка тарифів. Найнижчий тариф в попередній лінійці був 45 гривень на місяць, тепер – 55 гривень. Зрозуміло, що інші теж приблизно настільки ж підвищилися. Виходить приблизно на 10 гривень. Я не думаю, що це якийсь шалений ріст цін», – повідомив Чернишов.

При цьому він запевнив, що навіть якщо у абонентів ще немає смартфонів, які б підтримувати 4G, вони також відчують покращення зв’язку.

«Зараз цей відсоток (абонентів, що мають смартфони з 4G) сягає 23% від всіх телефонів. А відсоток в 3G для порівняння – 46%…Однак, якість звуку покращиться для всіх. Тобто маршрутизація вашого дзвінка піде не за старими GSM-частотами, частина дзвінків піде в 4G, коли з’явиться технологія VoLTE. Буде чіткіший звук», – запевнив директор «Київстару».

Також він додав, що коли частина абонентів перейде на 4G, то розвантажиться мережа 3G. Тож решта абонентів матиме якісніший 3G інтернет.

Нагадаємо, 6 квітня мобільний оператор «Київстар» запустив високошвидкісний мобільний інтернет 4G. Ця послуга стала доступною для користувачів у 20 українських містах.

Раніше, 30 березня, два українських оператори Vodafone та lifecell заявили про запуск мережі 4G в Україні. Лише за тиждень послугою 4G-інтернету скористалось мільйон українців.

Реклама

Реклама