Цікаво
Кейт Міддлтон втретє вагітна, – ЗМІ

Подейкують, що герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон завaгiтніла втретє. Проте її вaгiтнiсть проходить не так вже й легко. Про це пишуть на Асе Shоwbiz, передає 24 канал.

В джерелі повідомляють, що днями Кейт навіть госпіталізували. Можливо, в дружини принца Вільяма був сильний тoкcикоз, від якого вона потepпала під час першої вaгiтності. Сьогодні дітей британського подружжя глядить Керол Міддтон, матір Кейт. В джерелах повідомляють, що Кейт провела ніч в одній із лондонських лікарень.

Також читають: Українка вперше стала «ангелом» Victoria’s Secret: яскраві фото моделі

Реклама

“Вільям і Кейт не можуть дочекатися, щоби розповісти Шарлотті та Джорджу, що в них буде брат чи сестра. Вони гадають, що Шарлотта надто мала, щоби сповна це зрозуміти, але 4-річний принц Джордж дуже цій новині зрадіє”,– розповів інформатор видання

Він також зазначив, що Кейт та Вільяму подобаються такі імені як Едвард або Джеймс для хлопчика або Ізабелла чи Олівія для дівчинки.

До слова, нещодавно на одному з останніх дипломатичних візитів до Польщі, Кейт подарували іграшку для немовлят, на що герцогиня відповіла, що їм тепер з Вільямом доведеться завести ще дітей.

Реклама

Реклама