Кримінал
Керівництво Полтавського СІЗО організувало банду телефонних шахраїв

Національна поліція викрила співробітників полтавського СІЗО, які підробляли телефонними шахраями. Вони відправляли повідомлення від імені співробітників ПриватБанку та Ощадбанку, а також вимагали гроші від імені правоохоронних органів.

Як повідомляє прес-служба Департаменту кіберполіції, під час обшуку в Полтавському СІЗО було вилучено понад 20 мобільних телефонів, сім-карти різних мобільних операторів Wi-Fi-роутер, флеш-карти. Також на території режимного об’єкту виявили наркотичні речовини, алкоголь, заточування, ножі.

У одного з керівників установи знайшли записники з чорновими записами, які вказують на протиправну діяльність співучасників злочинного угруповання. Крім того, серед його речей виявлено аркуші паперу з написами номерів телефонів, з яких постійно здійснювався контакт з організатором злочинної групи, прізвищами ув’язнених і близько десяти сім-карт.

Реклама

Вирішується питання про оголошення йому підозри за ст. 364 КК України — зловживання службовим становищем.

Крім того, додатково, вирішується питання відкриття кримінального провадження за ст.309 КК України — незаконне зберігання наркотиків. Слідство у справі триває.

Основна справа розслідується за ст.190 КК України — шахрайство.

Також читають: «Розміром з волоський горіх»: в Туреччині потужний град «зрешетив» український літак (фото,відео)

Реклама

Реклама