Цікаво
Каратєль: для українців створили дієвий мобільний додаток для скарг

Волонтери розробили безкоштовний мобільний додаток «Каратєль», за допомогою якого кожен громадян зможе швидко повідомити про правопорушення відповідні органи.

Для прикладу, можна поскаржитися на вимагання хабара, хамство, порушення правил паркування, продаж простроченого товару, куріння в закладах харчування, порушення благоустрою, яму на дорозі тощо, йдеться на сайті People’s Project.

Будь-яка скарга небайдужого «Каратєля» залишається анонімною, особисті дані користувача мобільного сервісу доступні лише обмеженому колу співробітників громадської організації.

Реклама

При реєстрації потрібно буде вказати особисті дані, однак вони не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур і жодним чином не будуть опубліковані.

За допомогою додатку «Каратєль» можна буде відправити інформацію про правопорушення професійним юристам. Юристи опрацюють заявку і надішлють звернення до відповідного органу державної влади (чи приватної структури), що будуть зобов’язані це порушення усунути. Відповідь користувач зможе переглянути у додатку на своєму мобільному пристрої.

Також читають: Всьому виною Яценюк: священик з «Голосу країни» вперше розповів про «зраду» під час Майдану

Як пояснюють самі волонтери, такий додаток допоможе значно спростити процес направлення скарг від громадян.

Наразі у мобільному додатку доступні сім видів скарг: вимагання хабара, хамство, продаж простроченого товару, порушення правил паркування, куріння в закладах харчування, яма на дорозі, порушення благоустрою.

Мобільний додаток «Каратєль» вже можна безкоштовно скачати на iTunes (для продукції Apple) або Google Play (для пристроїв на Android).

Джерело.

Реклама

Реклама