Політика
Кабмін затвердив новий порядок здійснення військового обліку

Кабінет міністрів України затвердив новий порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Про це йдеться у постанові КМУ від 7 грудня 2016 року № 921.

“Затвердити Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, що додається”, — йдеться у документі.

У поясненні до постанови зазначається, що це рішення сприятиме переведенню ЗСУ та інших військових формувань на організацію і штати воєнного часу, доукомплектування їх особовим складом у мирний час та особливий період.

Реклама

Також читають: Трагедія з дітьми в Києві: подруга горе-матері зробила жахливе припущення (відео)

Крім того, прийняття зазначеної постанови дасть змогу належним чином здійснювати аналіз кількісного та якісного складу призовників і військовозобов’язаних, їх бронювання на період мобілізації та на воєнний час, а також здійснювати контроль за виконанням посадовими особами, призовниками і військовозобов’язаними встановлених правил військового обліку громадян України.

Варто зазначити, що функціонування системи військового обліку забезпечується органами Міноборони, МВС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Національної поліції, центральними органами виконавчої влади.

Джерело.

Реклама

Реклама