Політика
Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці

Кабінет міністрів ввів надзвичайний стан в енергетиці. Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні уряду 15 лютого.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з територій, тимчасово непідконтрольних уряду.

«Я вважаю, що блокада вугілля це злочин. Принаймні що стосується вугілля, про інше не берусь судити», – зазначив він.

Реклама

Гройсман закликав учасників блокади її зняти, бо вона загрожує енергетичній безпеці України:

«Все інше, будь ласка, блокуйте, контролюйте, боріться з контрабандою і в цьому питанні можете на мене розраховувати», – зазначив прем’єр.

Як відомо, 13 лютого на засіданні антикризового штабу компанія «Укренерго» та Міністерство палива та енергетики пропонують уряду ввести надзвичайний стан на ринку електроенергії через блокування поставок антрациту із неконтрольованих територій Донбасу.

Також читають: Винен Обама? Трамп особисто висловився про анексію Криму

В.о. керівника «Укренерго» Всеволод Ковальчук заявив, що за умови введення надзвичайного стану в енергетиці антрацитового вугілля вистачить в Україні на 40 діб.

12 лютого Гройсман заявив, що блокування поставок вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу може спричинити зупинки і відключення у сфері електро- і теплопостачання по всій території країни.

Оновлюється…

Джерело.

Реклама

Реклама