Політика
Кабмін розширив категорії студентів, що мають право на соцстипендії: повний перелік

Уряд збільшив кількість категорій студентів, які мають право на отримання соціальних стипендій. Про це в ефірі Українського радіо заявив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

Він зазначив, що відповідну постанову було ухвалено минулого тижня. Зокрема, до переліку студентів, які мають право на отримання соціальних стипендій додано такі категорії: діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи, студенти із сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України.

Крім того, як і раніше, право на отримання соцстипендій мають діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій та їхні діти; діти загиблих бійців АТО та Небесної Сотні; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти шахтарів або самі шахтарі; особи, зареєстровані як внутрішньо переміщені.

Реклама

Також читають: Троє дівчат-підлітків викрали «Хаммер» у Рівному (фото,відео)

Кириленко наголосив, що всі вищезазначені категорії студентів гарантовано будуть отримувати соціальні стипендії незалежно від їхньої академічної успішності.

«Це підхід, який демонструє ставлення Уряду до тих соціально-незахищених категорій, які в будь-якому випадку повинні отримати захист від української держави», — сказав віце-прем’єр.

Він також повідомив, що виплати усім категоріям будуть нараховуватися з 1 січня 2017 року.

Також віце-прем’єр зазначив, що з початку минулого тижня соціальні стипендії почали виплачувати у вишах в Києві, на Вінниччині, Луганщині, Херсонщині та інших областях.

«З кожним днем обсяги таких виплат збільшується. Цього місяця студенти отримають соціальні стипендії і за січень, і за лютий. Ніхто не постраждає у своїх правах», — наголосив Кириленко.

Нагадаємо, цьогоріч на виплату стипендій передбачено майже 6 мільярдів гривень. З них 5 млрд гривень – це академічні стипендії, майже 1 млрд гривень – соціальні стипендії. Охоплюваність стипендіями буде складати 50%

Джерело.

Реклама

Реклама