Політика
Кабмін дозволив бізнесу коригувати митні декларації

Кабінет міністрів дозволив бізнесу коригувати митні декларації. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, передають Українські Новини.

«Цією постановою пропонується вирішити три питання — зобов’язати митниці вносити зміни в митні декларації, якщо рішення митниці скасовано (за рішенням суду)… Друге — надати право бізнесу коригувати митні декларації в зв’язку з отриманням (змінених) правил трансфертного ціноутворення… А також дозволить бізнесу надавати не одну додаткову декларацію, а кілька, що дасть можливість реалізувати імпортовані продукти маленькими порціями, що підвищить конкуренцію, зокрема на ринку газу», — повідомив міністр фінансів Александ Данилюк під час засідання.

Також читають: 12 січня в Україні випаде сніг та посилиться вітер

Реклама

За його словами, дана постанова погоджена без зауважень Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а всі зауваження від Міністерства юстиції, Державної фіскальної служби і держпідприємств були враховані.

Міністр також зазначив, що документ підтримують представники бізнесу.

Як повідомлялося, Кабмін пропонує Верховній Раді ввести митні декларації, які відповідають деклараціям в Європейському Союзі.

Джерело.

Реклама

Реклама