Події
Івано-Франківську жертву «Синього кита» випадково врятували

Лікарі однієї з лікарень Івано-Франківська випадково врятували 13-річну школярку, яка могла стати черговою жертвою спільноти «Синій кит», яке схиляє підлітків до суїциду.

Як повідомляє видання «Високий замок», в лікарню доставили 13-річну дівчинку, у якої стався гіпертонічний криз. Лікарі помітили дивну мітку на руці у дівчинки і запитали що це, у відповідь почули лайку і крики про ненависть до всіх. Не дивно, що малюнок привернув увагу медиків: дівчинка вирізала на руці синього кита, дату і час: 10.02, 4:20, і навела прямо по крові чорним маркером.

Лікарі негайно повідомили про те, що трапилося в прокуратуру. Коли пацієнтка трохи заспокоїлася, вона розповіла про те, що перебуває в так званому «групі смерті» і про її куратора, який особисто роздає кожному учаснику різні «завдання», які пов’язані з нанесенням травм: порізати руку, наприклад, стрибнути з досить великої висоти , підпалити себе і тд. Головна умова — зняти все на камеру і викласти в мережу. Синій кит — не випадковий символ: це єдиний ссавець, крім людини, які може свідомо накласти на себе руки, викинувшись на берег.

Реклама

Вперше про подібні спільнотах заговорили рік тому в Росії, ними кишить соціальна мережа «Вконтакте»: Тихий будинок, Розбуди мене, Синій кит і тд.

Також читають: Facebook допоможе із пошуком роботи: як це працюватиме

Джерело.

Реклама

Реклама