Політика
Іронія дня: Фірташ виграв «Грін Карту»

Український олігарх Дмитро Фірташ занудьгував у Австрії. Ні Порошенко, ні Тимошенко більше не приїжджають, та й в Україну теж не кличуть. Сірі австрійські будні. Аж тут Вищий земельний суд Відня відкрив перед Дмитром Васильовичем зоряно-смугасті перспективи і дав добро на екстрадицію у США.

Там його вже давно чекають у гості на 50 років з конфіскацією майна за давнє хабарництво в Індії. У нього що, в Україні відмовлялися хабарі брати, що він зі своїми грошима до заморських корупціонерів подався?

Тільки Фірташ задумався про далеку Америку та екскурсію «Шляхами Лазаренка», як зразу ж після суду його арештувала поліція на вимогу сонячної Іспанії, яка йому приписує відмивання грошей. Виглядає на те, що пан Дмитро заробив собі на цілий круїз.

Реклама

Може, дешевше було би для всіх наших олігархів один лайнер найняти і відправити їх гамузом у навколосвітню мандрівку? А там вони, як і Фірташ, знайдуть собі якусь країну та й про нас забудуть?


Росія вимагає плакати за Чуркіном

Не встиг Чуркін в пеклі до свого казана дійти, як на нього гикавка напала. Це колишні колеги вирішили з його смерті побільше бонусів для Кремля вибити. За дивним совпадєнієм зараз у Раді Безпеки ООН головує Україна.

Тому російські дипломати почали вимагати провести окреме засідання з приводу скоропостижно усопшого Віталія Чуркіна. А коли Радбез провів стандартну процедуру «заяву для преси» і «хвилину мовчання» росіянами аж бульки носом пішли.

Офіційне лице російської миролюбності Сєргєй Лавров сказав: «Жаль, канечьна, чьто украінскіє коллєгі не смаглі пєрєступіть чєрєз сваі палітічєскіє пазіциі». А речниця міністерства закордонних справ Московії Марія Захарова написала про українців: «нічєво харошево дєлать нє могут, только всєм всьо портят».

Ну і, звісно, вся російська преса рясніє коментарами на зразок: «как ані могут радаватца смєрті таково харошева чєлавєка, тварі?».

І що їм скажеш? Правди не зрозуміють, а брехати все-одно краще за Чуркіна ніхто не зможе.

Джерело.

Реклама

Реклама