Політика
Інтернет-провайдерів будуть штрафувати за невиконання указу про заборону російських сайтів
Посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

За невиконання указу президента про заборону в Україні низки російських соціальних мереж і веб-сервісів інтернет-провайдери понесуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Звертаємо увагу, операторів, провайдерів телекомунікацій, що надають послуги доступу до Інтернету, що статті 145 кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами — тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Також читають: Made in UA! П’ять українських соцмереж, які варті вашої уваги

Реклама

У Комісії підкреслили, якщо те ж порушення повториться протягом року штраф становитиме від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, згідно ст. 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку та умов надання послуг зв’язку в мережах загального користування — тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, сьогодні Президент  Порошенко дозволив заблокувати російські «Вконтакте», «Одноклассники», «Яндекс» і mail.ru

Джерело.

Реклама

Реклама