Політика
Independent розкрила секрет постійних запізнень Путіна: інфографіка

Звичка президента Росії Володимира Путіна запізнюватися на зустрічі зі світовими лідерами може бути продиктована схильністю до психологічних ігор, а не повільністю. Про це написав журналіст Том Бетчелор у статті для Independent.

За його словами, російський лідер прославився тим, що змушує політиків постійно чекати на нього «і навіть Папа Римський не в змозі змусити господаря Кремля дотримуватися розкладу».

Автор з іронією відзначив, що Путін неухильно слідує приказці «Краще пізно, ніж ніколи».

Реклама

У публікації представлена ​​інфографіка, яка показує всі «історичні» запізнення російського лідера.

Також читають: Відомо, кому телефонував берлінський терорист у день атаки

За представленими даними, найдовше чекала Путіна канцлер Німеччини Ангела Меркель (4 години 15 хвилин в 2014 році), а також екс-президент України Віктор Янукович (4 години в 2014 році).

Далі в рейтингу розташувалися лідери Японії, Монголії та Ізраїлю, які чекали президента РФ по 3 години. Папа Римський Франциск чекав Путіна рівно 50 хвилин під час візиту лідера РФ до Ватикану в 2015 році. Менше всіх довелося чекати президента Росії королеві Єлизаветі II – 14 хвилин в 2003 році.

«Деякі пояснюють його запізнення схильністю до психологічних ігор, враховуючи, що він часто приходить вчасно на прес-конференції і телевізійні інтерв’ю. Інші стверджують, що Путін змушує інших лідерів чекати, щоб продемонструвати свій авторитет на світовій арені», – йдеться у статті.

Джерело.

Реклама

Реклама