Події
«Ідіот» і «моральний виродок», – російські коментатори про українського колегу

Відомі російські коментатори Дмітрій Губернієв і Георгій Чердацев прокоментували нещодавні висловлювання українського коментатора Андрія Столярчука про «бояришнік».

Так, Губернієв назвав його «моральним виродком».

«По-перше, моральних виродків обговорювати ми не будемо. Але я хочу сказати про інше. Кількість українських уболівальників, яких я зустрічаю на етапі, кількість автографів, кількість спільних фотографій, кількість добрих слів на адресу каналу «Матч ТВ» і російського мовлення говорить про те, що будь-який пристойний шанувальник біатлону на Україні та в Україні дивиться та слухає телеканал «Матч ТВ «,
– зауважив він у ефірі вищезазначеного російського каналу під час змагань з біатлону.

Реклама

Також журналіст підкреслив, що упродовж тривалого часу дружить з українською федерацією біатлону та українськими спортсменами, а також всіляко їх підтримує.

Крім того, інший «майстер» коментаторського цеху заявив, що Столярчук – ідіот.

«Можу лише сказати, що коментатор – ідіот. Іноді потрібно думати, перш ніж говорити. Завжди краще сім разів відміряти, а потім вже відрізати. У будь-якій громадській роботі повинно бути почуття міри. Нещастя та смерть людей не повинні ставати об’єктом для жартів»,
– зазначив Черданцев у коментарі RT.

До слова, росіянин уже не вперше негативно висловлюється щодо України. Зокрема, у 2015 році коментатор розкритикував участь «Дніпра» у фіналі футбольної Ліги Європи.

Також читають: На Луганщині невідомі вбили холодною зброєю 20 російських солдат

Джерело.

Реклама

Реклама