Події
«Хто, як не я, захищатиме вас?» Останній лист загиблого бійця АТО коханій довів до сліз мережу

У мережі опублікували останній лист 19-річного бійця з Рівненщини Тараса Прончука (позивний «Людоїд»), який загинув на Донбасі. Його на своїй сторінці в соцмережі Facebook оприлюднив волонтер Ян Осока.

За словами Осоки, попри свій юний вік, загиблий боєць мав чітку патріотичну позицію. Зокрема це стає зрозуміло з листа, який він написав своїй дівчині.

Далі публікуємо текст без змін.

Реклама

«Два тижні тому мені запропонували поїхати до Миколаєва, оскільки мені нема 20 років, і мене повинні були вивести із сектора, але я відмовився. 6 діб тому я потрапив до госпіталя через легку контузію і мені знову сказали, щоб я не повертався, але я знову лишився, тому що повинен вас боронити. Тепер ти знаєш правду. Хто, якщо не я, боронитиме тебе, мою маму, братів та український народ? Не має значення те, що я молодий. Я хочу, щоб мої діти жили у вільній країні з мирним небом. Якщо моя доля – тут полягти, значить, так і буде, якщо ні – я повернусь і ми будемо жити разом у країні, де немає війни», – йдеться в листі.

«Він став для своєї дівчини нероєм. І для мене теж. І повинен ним стати для кожного, хто прочитав попередні рядки не очами, а серцем», – прокоментував лист Осока.

Станом на 11.50 суботи, 18 лютого, на пост лайкнули понад 600 осіб, поставивши смайл зі сльозами.

Також читають: «Не хочеться нариватися»: російський чемпіон світу зробив дивну заяву про Україну

Джерело.

Реклама

Реклама