Події
«Хто вповноважив вас оббріхувати мене?» Притула жорстко відповів священику з Волині
Прес-секретар Волинської єпархії ЦПЦ КП Константин Марченко заплутався в собі, своїй пихатості та статусі людини, яка звикла повчати.

Так актор і шоумен Сергій Притула на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував звинувачення священиком у відсутності терпіння й самолюбстві.

За словами Притули, у своєму блозі Марченко приписав йому те, чого він не говорив.

«Ви, архімандрите, якщо мене не боїтесь (і це правильно, бо я не ображаю слабших і тих, хто торгує свічками), то побійтесь Господа! Навіщо ви приписуєте мені того, що я і не говорив, і не думав? Я зараз про ось це «одолженіє якомусь богу»! Хто вповноважив вас оббріхувати мене в очах усіх 46-ти читачів вашого блогу в інтернеті? І чи готові ви так щиро розкаятись у своєму вчинку, як і я розкаююсь, що пишу вам цього відкритого листа! Розкаююсь, бо ж вам все одно не дійде суть моїх слів!» – обурився шоумен.

Реклама

Також читають: Суддя, що шокувала українців зухвалим макіяжем, відповіла на нападки в мережі

На думку Притули, Марченко заплутався у собі, своїй пихатості та статусі людини, яка звикла повчати. Можливо, у храмі це і доречно, але в епістолярному жанрі – навряд.

«Дозвольте мені процитувати вас уривком з вашої статті: «Відтак ми просто не виросли за межі свого егоїстичного «Я» і вважаємо себе «богами» зі світом, який крутиться саме навколо нас. Ми не розуміємо, що це ми піщинки у світі»! Ну ось же! Ну ось!!! Самі ж сказали! Так-от, дорога «піщинко» моєї рідної Української православної церкви Київського патріархату! Прочитайте ще раз свою статтю і погляньте, як ви не можете вирости за межі власного егоїстичного «Я»! Ви обговорюєте мене, не виходячи за межі того світу, який крутиться навколо вас! Іншого ви не бачите і не визнаєте!» – заявив Притула.

Притула заявив, що нині священики не поводять себе так, як належить людині, що є посередником між Богом і людиною. І їм краще навчитися визнавати свої помилки, а не повчати інших.

«Так, ми, ваші парафіяни – є геть зовсім недосконалими! І ми від цього не відмовляємось. Саме тому ми йдемо до сповіді. Йдемо до Бога. Віримо в нього і в те, що ви допоможете нам краще пізнати і себе, і Його! Але коли ми приходимо до вас (я зараз не про вас конкретно, а про колег по «цеху»), шановний, ми бачимо, як ви преспокійно вживаєте алкоголь в піст, співмешкаєте з чужими жінками, їздите п’яні за кермом не найдешевших автомобілів (очевидно, що намолених), лупцюєте людей у нічних клубах і виставляєте «тарифні сітки» за хрестини/шлюби/панахиди!» – написав Притула.

«Ви вирішили своєю статтею трошки «полікувати» мене як християнина? В яку церкву ходжу, вже знаєте. Запитайте в отця Василя, який із мене парафіянин, а потім «парафіньте» у своїх статтях», – заявив Притула.

Як повідомляв «Обозреватель», нещодавно Сергій Притула пояснив, чому молодь не відвідує церкву, адже похід до неї перетворюється на «кастинг правильності перебування у храмі», де так звані порадники вказують, як варто цілувати ікону, молитися й так далі.

Згодом на це відреагував прес-секретар Волинської єпархії ЦПЦ КП Константин Марченко, заявивши у своєму блозі, що «бабушкі заважали такій зірці зробити «одолженіє» якомусь богу», і порадивши Притулі позбутися відчуття, що він є пупом землі.

Також читають: За 400 грн: у поліції розповіли обурливі подробиці про «блокадників» Донбасу (фото,відео)

Джерело.

Реклама

Реклама