Події
Хотіли активних дій: з’явилися сумні подробиці загибелі морських піхотинців на Донбасі

Троє бійців морської піхоти, які загинули під Маріуполем, самовільно пішли у розвідку на передову перед тим, як сталося нещастя. Про це у своєму Facebook розповів журналіст Юрій Бутусов.

«8 січня троє бійців 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти: командир відділення молодший сержант Сергій Сонько (23 роки), і його підлеглі молодший Микола Охрименко (53 роки), старший матрос Сергій Трубін (29 років), без відома командування вийшли на передову в районі населеного пункту Октябрь за Маріуполем. Це були мотивовані бійці, гідні люди. Микола Охрименко на фронті більше двох років, до війни жив у Донецьку. Вони не хотіли просто сидіти на «опорниках», вони хотіли повної свободи дій», — зазначив Бутусов.

За його словами, всі вони були тверезими.

Реклама

«Судячи з усього, воїни вирішили зробити розвідку позицій противника, їм вдалося таємно вийти на передову, і підійти до лінії оборони. На жаль, сталася трагедія — воїни підірвалися на міні. Ніхто не знав, де їх шукати, і тому ніхто не міг прийти на допомогу… Їхні тіла виявив противник 11 січня. Сьогодні тіла загиблих вдалося повернути і передати рідним для поховання», — повідомив він.

Також читають: Вакарчук здивував коментарем щодо заборони «Дождя» в Україні

Бутусов додав, що українська армія — єдина в світі, де у «самоволку» ходять не тільки на відпочинок, але і в бій.

«Така реальність не оголошеної війни під час оголошеного «перемир’я», коли діють обмеження на бойові дії, але при цьому війна триває щодня, і наші воїни самі шукають можливості завдавати шкоди ворогові. На жаль, у 2016-му таких «самовільних» виходів на фронті були сотні — коли бійці брали і беруть відповідальність за весь ризик на себе, і діють самостійно. На жаль, у таких «самоволках» втрати бувають справжніми, які потім як правило оформляють у законному порядку, мовляв, все за наказом», — зазначив Бутусов.

Джерело.

Реклама

Реклама