Політика
Гройсман з урядом заступилися за силовиків і засудили учасників блокади
Уряд України виступив із заявою, в якій засудив діяльність і поведінку людей, що займалися блокадою непідконтрольних Києву територій. Відповідна заява з’явилася у середу на сайті Кабміну.

«Ініціатори подій, які відбувалися останні декілька тижнів, намагалися розколоти суспільство і поставити під загрозу відновлення економічного зростання, перші ознаки якого ми спостерігали останнім часом», — йдеться у заяві.

Також вказується, що «під нібито патріотичними лозунгами здійснювалася блокада, яка насправді уже завдала великої шкоди країні».

Кабмін підтримав дії правоохоронців, які «діяли у повній відповідності до рішення РНБО від 16 лютого 2017 року і норм чинного законодавства, діяли професійно і не завдали нікому шкоди».

Реклама

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook написав, що «так звана «вугільна блокада» уже нанесла значну шкоду Україні».

Також читають: Аброськін розповів про сімейний бізнес Парасюка на блокаді

«Останні дні показали, що вони (блокувальники – ред.) обрали гірший шлях – шлях дестабілізації ситуації», — написав він.

Гройсман окремо написав, що вважає дії правоохоронців правочинними.

Як відомо, поліція відкрила кримінальну справу у зв’язку з інцидентом, який стався на блокпосту в Донецькій області напередодні ввечері.

Джерело.

Реклама

Реклама