Політика
Гройсман порадив всім співробітникам НАЗК піти у відставку (відео)

Український прем’єр-міністр Володимир Гройсман не задоволений роботою Національної агенції з питань запобігання корупції, відтак закликав всіх її членів написати заяви про звільнення.

Сталося це під час засідання уряду після виступу голови НАЗК Наталії Корчак, повідомила кореспондентка 24 Каналу в прямому ефірі.

Під час свого виступу голова НАЗК зазначила, що зараз чиниться тиск на агенцію та заявила, що вини НАЗК у тому, що не працює її сайт немає.

Реклама

Крім того, вона сказала про брак часу та відповідних ресурсів щодо забезпечення нормальної роботи агенції.

Це обурило українського прем’єра, який попросив Корчак виконувати свою роботу. Інші ж члени уряду назвали її заяви політиканством.

«Що ви робите сьогодні своєю роботою та бездіяльністю. Ви самі не можете забезпечити безперебійну роботу вашого сайту, і таким чином ви ставите всіх людей перед загрозою двох років тюрми. А таких людей нараховується сотні тисяч у нашій країн»і,– стверджує Гройсман.

Також читають: НАЗК закрило публічний доступ до реєстру е-декларацій

Опісля Корчак вступила в суперечку із ним.

«Я вам раджу всім сьогодні зібратися та піти у відставку», – у результаті наголосив прем’єр.

Зауважимо, що перед виступом голови НАЗК посадовець зауважив, що до нього надходять численні скарги з боку чиновників, які не можуть належним чином зареєструвати свої декларації.

«Те, що там відбувається, важко зрозуміти. Минулого року розпочали, але ледь-ледь НАЗК не завалила роботу», – підкреслив прем’єр.

Згодом очільник уряду додав, що треба публічно та відкрито зробити перезавантаження відомства.

Джерело.

Реклама

Реклама