Події
Гройсман не страшний: у суді пояснили, чому повернули контрабандний мільйон

В Апеляційному суді міста Києва прокоментували скандальне рішення про повернення контрабандних грошей сумою 230 тис. євро і більше 783 тис. доларів громадянці Італії, яку затримали в аеропорту «Київ» минулого року.

«Судом апеляційної інстанції встановлено, що гроші, що перебували в одній із валіз Пізуто Марілени, виявлені співробітниками митного посту до моменту перетину італійкою митного кордону України. Це дає підстави зробити висновок, що під час проходження митного контролю вона зробила всі дії, які вважала необхідними для завершення переміщення товару через кордон України, однак переміщення не закінчено з причин, не залежних від її волі», повідомляє прес-служба суду.

У суді наголошують, що Марілена не переміщувала вилучені у неї гроші через митний кордон України, тому що її дії були припинені до моменту перетину митного кордону України.

Реклама

«Оцінивши в сукупності докази по справі, суд визнав висновки судді суду першої інстанції про наявність у діях Марілени складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 (переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто шляхом надання одним товарам вигляду інших), помилковими», йдеться в повідомленні.

Також читають: Аваков подарував нардепу 6 одиниць зброї

Перевіривши матеріали справи, наявні та надані докази, суд дійшов висновку, що в діях Марілени відсутній склад адміністративного правопорушення за цією статтею. Постанова судді місцевого суду скасовано, а провадження у справі — закрите.

Вилучені відповідно до протоколу про порушення митних правил кошти повернуті Марілені.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив провести перевірку рішення Апеляційного суду міста Києва повернути контрабандні кошти Пізуто Марілені.

Джерело.

Реклама

Реклама