Події
Грім і блискавки: «Океан Ельзи» дали божевільний концерт на Донбасі (фото,відео)
Українська рок-група «Океан Ельзи» відіграла безкоштовний концерт у Лисичанську Луганської області, перенесений із сусіднього Сєвєродонецька.

На місцевому стадіоні «Шахтар» музиканти виконали композиції з останнього альбому «Без меж», а також низку старих хітів. За інформацією місцевої поліції на концерті були присутні близько 30 тис. осіб.

Як зазначає портал «Час Пік», місцеві жителі й фанати «Океану Ельзи» з сусідніх міст почали збиратися на стадіоні задовго на початку виступу і потрапили під сильну зливу.

У зв’язку з погодними умовами, запланований на 20:00 виступ, почався лише о 21:10, коли дощ припинився.

Реклама

Грандіозне шоу з неймовірними світловими ефектами тривало майже 2,5 години. Під час виступу лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук робив невеликі паузи, щоб поспілкуватися із фанатами, попити води і змінити мокрі футболки. Він кілька разів зізнавався у любові жителям Лисичанська та Сєвєродонецька, а також дякував військовим, які захищають регіон і всю Україну.

Свій виступ музиканти закінчили композицією «Обійми».

Для забезпечення безпеки до охорони громадського порядку під час заходу було залучено понад 1000 правоохоронців та представників Нацгвардії.

Також читають: Яма і Козловський шокували мережу дивними нарядами: фотофакт

Реклама

Реклама

Related Post