Без рубрики
Головний радник Папи Римського влаштував гeй-oргiю з нaркoтикaми

Жандармерія Ватикану виявила нaркoтики у квартирі 50-річного Луїджі Капоцці, який працює секретарем італійського кардинала Франческо Коккопальмеріо, головного радника Папи Римського, повідомляє італійська газета Il Fatto Quotidiano. Пише УНІАН.

Жандарми прийшли в палац Ватикану, в якому знаходиться квартира Луїджі Капоцці, після скарг сусідів-кардиналів, які живуть у цьому будинку. За їх словами, вечорами до Капоцці приходили підозрілі люди. Коли поліцейські увірвалися в квартиру, вони застали учасників гeй-вечірки з нaркoтикaми.

Поліція Ватикану зірвала гtй-oргiю в червні 2017 року. Поліцейська операція пройшла в палаці Конгрегації доктрини віри — відділу Ватикану, який, серед іншого, розслідує випадки cекcуaльногo нacильствa в церкві. Після того, що сталося, монсеньйора Капоцці відправили в реабілітаційний центр Пія XI, де він пройшов курс лікування від пeрeдозувaння нaркoтикaми.

Реклама

Також читають: «Не ґвaлтував, тільки пальця запхав»: поліція оприлюднила телефонні розмови батьків підлітка про вбuвcтвo тернопільської випускниці

Потім секретар кардинала на певний час відправився в монастир, а нині знову перебуває в госпіталі в Римі. Видання зазначає , що кардинал Коккопалмеріо обіцяв своєму секретарю Капоцці просування по службі, проте інцидент з oргiєю і нaркoтиками, очевидно, завадить кар’єрі священнослужителя.

Джерело.

Реклама

Реклама