Цікаво
Голий «Путін» привітав американців з інавгурацією Трампа. Комедійне шоу із США зняло пародію

Американське комедійне шоу Saturday Night Live спародировало звернення російського лідера Володимира Путіна до жителів США.

«Вчора ми зробили Дональда Трампа 45-м президентом Сполучених Штатів», — заявив в ефірі програми актор Бек Беннетт з російським акцентом і оголеним до пояса торсом.

В ефірі шоу з вуст «Путіна» також прозвучали слова про те, що Росія буде дбати про американців.

Реклама

«Багато американців скептично налаштовані щодо Трампа… Багато росіян були також скептичні щодо мене, але сьогодні ніхто не висловлює ніякого невдоволення», — заявив «Путін» в ході передачі.

Автори шоу також показали нібито середньостатистичну мешканку Росію, яка, читаючи свою промову з листочка, висловила захоплення своїм «президентом».

Також читають: Сповідь заробітчанки: Господиня нiби «ненароком» залишала пiд лiжком золотi прикраси

Обраний президент США Дональд Трамп прийняв присягу президента США 20 січня. Інавгурація пройшла на тлі масових протестів. У Вашингтоні група одягнених в чорне провела марш, в ході якого почала бити вітрини магазинів і скла автомобілів. В ході протестних акцій були заарештовані 217 осіб.

На наступний день після вступу на посаду в американській столиці пройшов багатотисячний марш жінок, які виступають проти політики нового президента США.

Джерело.

Реклама

Реклама