Події
Герой шоу «Холостяк» одружився зі своєю дівчиною: опубліковано фото і відео

Герой шоу першого сезону українського реаліті-шоу «Холостяк» і американський танцюрист українського походження Максим Чмерковський одружився зі своєю дівчиною на ім’я Пета Джейн Мургатройд, з якою він познайомився на зйомках американської версії проекту «Танці з зірками».

Як повідомляють західні ЗМІ, пара, яка вже виховує сина Шая Олександра, зв’язала себе узами шлюбу в замку Охека в Нью-Йорку.

За інформацією американських журналістів, пара чітко знала яку хоче церемонію. «Макс і я дуже любимо це місце вже протягом багатьох років», — розповіла Пета про вибір місця проведення церемонії. «Я ніколи не думала про одруження в замку, але моя щелепа відвисла, коли я вперше побачила його», — додає вона.

Реклама

За словами нареченої, яка була на церемонії в чудовому пишній сукні кольору слонової кістки, вона не хотіла класичну білу сукню.

Зала, де проходила знаменна подія, була оформлена у чорно-білих кольорах, задекорована живими квітами, свічками і кристалами. «Я завжди хотіла заміж. Але бути заміжньою я хотіла тільки раз і назавжди», — додала Пета.

Великій весільній церемонії передувала святкова вечірка.

Також читають: Сусіди викликали копів, аби зупинити незаконні розваги: поліцейські приїхали і приєднались (відео)

#petamurgatroyd #makschmerkovskiy #chmergatroyd #chmergatroydwedding

Публикация от Rosy (@burgatroydchmerkovskiy)

#chmergatroydwedding #chmergatroyd #makschmerkovskiy #petamurgatroyd

Публикация от Rosy (@burgatroydchmerkovskiy)

Джерело.

Реклама

Реклама