Події
Гелікоптер ВПС сів у центрі Чернігова, щоб підібрати генерала (відео)

У центрі Чернігова на площі приземлився «службовий транспорт» командувача Військово-повітряних Сил генерал-полковника Сергія Дроздова, щоб забрати генерала. Відео оприлюднив на своїй сторінці в Facebook Олексій Француз.

«Гвинтокрил, який приземлився сьогодні в центрі Чернігова, робив «плановий політ», і забрав командувача Військово-повітряних Сил генерал-полковника Сергія Дроздова, для якого він є «службовим транспортом». Прилетів він для участі в урочистостях з нагоди 85 річниці з дня створення Державного науково-випробувального центру Збройних Сил», — повідомив він.

За його словами, витрата авіапалива Мі-8 становить 0,72 т/год.

Реклама

«Ось куди витрачаються кошти. Автомобіль, мабуть, для бідняків. Навіть якщо і їхати від Києва до Чернігова близько 140 км. Я так розумію, що на фронті наші армійці вже забезпечені всім необхідним на 100%, якщо керівництво може собі дозволити пересування таким видом «службового транспорту»?», — написав Олексій Француз.

У ВПС підтвердили, що на борту був присутній генерал, передає InfoResist.

«Я зв’язувався з інженерами, це був випробувальний політ військового гвинтокрила, після проведення чергового етапу випробування для посадки у міській зоні. Командувач літає і на військово-транспортних літаках. Ці польоти здійснюються для перевірки роботи чергових пунктів спостереження і радіолокаційних підрозділів, і він теж був присутній на випробуваннях на цьому гвинтокрилі», — повідомив начальник прес-служби Командування ВПС ЗСУ Роман Юрчило.

Також читають: «Це не моя!» Журналісти показали вражаючий автопарк українських суддів (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама