Події
«Газпром» почав будівництво «Турецького потоку» в обхід України
Російський «Газпром» у неділю почав будівництво в Чорному морі газопроводу «Турецький потік».

Як повідомляє прес-служба «Газпрому», робота стартувала біля російського узбережжя.

«Сьогодні ми приступили до практичного етапу реалізації проекту «Турецький потік» — морського укладання газопроводу. Проект реалізується строго за планом і до кінця 2019 року наші турецькі і європейські споживачі отримають новий надійний маршрут для імпорту російського газу», — сказав глава «Газпрому» Олексій Міллер.

У повідомленні зазначається, що укладання веде судно Audacia компанії Allseas — підрядника будівництва обох ниток морської ділянки газопроводу. Судно також буде використовуватися для протягування труб з берега через мікротунелі. Будівництво газопроводу «Турецький потік» в глибоководній частині Чорного моря буде вести трубоукладальне судно Pioneering Spirit.

Реклама

Також читають: Перед кортежем терориста Захарченка прогриміли два вибухи, – РосЗМІ

Як відомо, на початку грудня 2016 року «Газпром» підписав контракт на будівництво першої нитки морської ділянки газопроводу «Турецький потік» в обхід України по дну Чорного моря.

2 грудня парламент Туреччини ухвалив закон про ратифікацію угоди з Росією щодо проекту будівництва газопроводу «Турецький потік».

Держдума РФ ратифікувала угоду 20 січня 2017 року, Рада Федерації — 1 лютого.

Президент РФ Володимир Путін підписав закон про ратифікацію угоди з Туреччиною щодо газопроводу «Турецький потік» 7 лютого.

Джерело.

Реклама

Реклама