Події
Гастролі російських зірок в Україні: Порошенко ввів особливі правила

Президент Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким організатор гастролей російських артистів не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення заходу повинен надати Службі безпеки України повну інформацію про виконавця.

Про це повідомили в прес-службі голови держави.

Закон має назву «Про внесення змін до закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян держави-агресора».

Реклама

Згідно з документом, організатор повинен надати СБУ достовірну інформацію про ім’я та прізвища артиста, зазначені в його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, приналежності до творчих колективів, іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність.

СБУ протягом 10 днів від дня отримання запиту має даватиме відповідь про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі в зазначеному гастрольному заході, зазначається в повідомленні.

Також читають: На узбережжі Італії знайшли 26 трyпiв згвaлтoвaнux дівчат (відео)

«Законом встановлюється, що при проведенні гастрольних заходів не допускаються заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного чи націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і їхньої символіки, проведення гастрольних заходів, які популяризує або пропагує держава-агресор і її органи влади, забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці», — розповіли у Порошенка.

Реклама

Реклама